Pokerio entuziastams, ypač „Pot Limit Omaha“ (PLO) gerbėjams, „Vision“ sukūrimas žymi reikšmingą pokytį, kaip žaidėjai žiūri į žaidimą.
Mokymo įrankį sukūrė austrų pokerio žaidėjas ir programinės įrangos kūrėjas Matthias Pumbuvęs konkurencingas žaidėjas tapo profesionaliu pokeriu, kuris kalbėjosi su PokerNews apie iššūkius, su kuriais jis susidūrė kurdamas patogią alternatyvą tradiciniams sprendėjams
Nuo žaidimų iki pokerio: Matthiaso Pumo kelionė
Matthiaso Pumo įvadas į pokerį buvo netradicinis. Kaip pusiau profesionalus Warcraft 3 žaidėjas, atsitiktinis susitikimas su kolega žaidėju LAN renginyje atvėrė duris pokeriui.
„Jis sugniuždė mane „Warcraft“ ir atsainiai užsiminė, kad jam nerūpi piniginis prizas, nes jis jau išgarsėjo kaip pokerio profesionalas“, – prisimena Pum.
Įkvėptas Pum pasinėrė į žaidimą, suderindamas kompiuterių mokslo studijas su augančia pokerio strategijos manija. Nepaisant tėvų skepticizmo, savo įgūdžius jis tobulino žiūrėdamas mokomuosius vaizdo įrašus ir analizuodamas žaidimo teorinius aspektus. Galiausiai galimybių ir aplinkybių derinys – darbdavio nemokumas – leido jam užsiimti pokeriu visą darbo dieną.
Iššūkių įveikimas ir sprendėjų priėmimas
Pum perėjimas prie profesionalaus pokerio neapsiėjo be nesėkmių. Po to, kai žaidė pokerio programėlėse, jis patyrė didelių nuostolių ir turėjo atstatyti viską nuo nulio. Tačiau Monker Solver pasirodymas 2017 metais atgaivino jo aistrą.
„Daugelis manė, kad sprendėjai sugadins žaidimą, bet man tai buvo nauja pradžia“
„Daugelis manė, kad sprendėjai sugadins žaidimą, bet man tai buvo nauja pradžia. Mane sužavėjo jų pateiktas tikslumas ir aiškumas“, – aiškina Pum.
Tačiau tradicinių sprendėjų daug laiko reikalaujantis pobūdis jį nuvylė. „Didžiąją dalį mano studijų laiko praleidau kurdamas scenarijus, o ne iš tikrųjų mokydamasis“, – sako jis. Šis neefektyvumas pasėjo „Vision“ sėklą.
Vizijos kūrimas: nuo idėjos iki realybės
2018 m. „Pum“ pradėjo kurti „Vision“ kaip įrankį, skirtą supaprastinti PLO tyrimą. Iš pradžių „Vision“ buvo asmeninis projektas su grubia sąsaja, tačiau po teigiamų atsiliepimų iš jo mokinių mokinių greitai išsivystė į produktą. Vos po kelių mėnesių jis buvo paruoštas paleidimui.
Pagrindinės savybės, išskiriančios Vision nuo tradicinių sprendimų:
- Rankų kategorijų rodinys: supaprastina sudėtingus PLO rankų derinius, suskirstydamas juos į kategorijas, padeda atpažinti šabloną.
- „Flop Overview Tool“: leidžia vartotojams analizuoti lentos tipus rankiniu būdu neįvedant kiekvienos flopo kortelės.
- Interaktyvūs pratybų režimai: apima tokias funkcijas kaip „Preflop RFI Trainer“, kurioje žaidėjai gali išbandyti savo sprendimų priėmimą, ir „Streak Mode“ – žaidybinė patirtis su savaitinėmis lyderių lentelėmis ir prizais.
„Šie įrankiai pašalina sąrankos trintį ir leidžia vartotojams sutelkti dėmesį į mokymąsi”, – sako Pum.
Bendradarbiavimas su Run It Once
„Vision“ sėkmė patraukė Philo Galfondo, „Run It Once“ (RIO) įkūrėjo ir pokerio pasaulio legendos, dėmesį. Tai, kas prasidėjo kaip filialo paklausimas iš RIO trenerio, 2020 m. virto visaverte partneryste. „Tai buvo siurrealu. Maniau, kad tai bus tik paprastas filialo sandoris, bet Philas grįžo su daug didesniu pasiūlymu“, – dalijasi Pum.
Partnerystė suteikė „Vision“ daugiau matomumo ir išteklių, padėdami jai tapti viena iš pirmaujančių PLO žaidėjų įrankių visame pasaulyje.
PLO ateities formavimas
Pagrindinis „Pum“ tikslas naudojant „Vision“ yra panaikinti atotrūkį tarp atsitiktinių ir pažengusių žaidėjų, kad aukšto lygio analizė būtų mažiau bauginanti. Su tokiomis funkcijomis kaip žaidybiniai iššūkiai ir pritaikomos studijų priemonės, „Vision“ patinka žaidėjams, norintiems patobulinti savo įgūdžius be stačios tradicinių sprendėjų mokymosi kreivės.
Nors Pum nebežaidžia pokerio profesionaliai, jis išlieka glaudžiai susijęs su žaidimu per Vision. „Žaidimo gylis ir niuansai daro jį be galo žavingą“, – sako jis. „PLO turi tiek daug neišnaudotų galimybių.
Tai reklama